http://evlilikmerkezi.net/evlilik-sanati

Evlilik Sanatı Nedir ve Nasıl İcra Edilir?

Sizce evlilik sanatı nedir ve nasıl icra edilir? Aslında evlilik; biraz o bir şey koyar, biraz diğeri. Sonra muhabbet ateşiyle kaynatırlar.

evlilik sanatı, evlilik, sanat, başarı, mutluluk, özveri, güven, dayanışma, sevgi, birliktelik, çaba, nefis, terbiye, eğitim, aşk

 
 
 
 
 
 
 
 Evlilik Merkezi Ana Sayfa Evlilik Merkezi
 Panel Girişi Panel Girişi
 Evlilik Merkezi Facebook Facebook
 Evlilik Merkezi Twitter Twitter
 Evlilik Merkezi İnstagram İnstagram
 
Evlilik Sanatı Nedir ve Nasıl İcra Edilir?
 
 
Bu meslek, gurur, kibir kaldırmıyor. Bir nefsini terbiye okulu. Ne zaman susacağını, ne zaman konuşacağını bilmenin erdemi. Çok ince bir politika gerektiriyor ki, evlilikte başarılı olabilmişlerin bu yaklaşımına günümüz siyasetçileri bile çoğu yerde ulaşamazlar.
 
Değerli ziyaretçi; bu sayfa konusu hakkında herhangi bir bilginiz, tavsiye veya öneriniz varsa, siz de alttaki konu ekle butonuna tıklayın ve bilginizi veya fikirlerinizi sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ile paylaşın. Ve unutmayın! "Bilgi Paylaştıkça Çoğalır"
 
 


 
 
 
    Ücretsiz Üye Olmak İçin,
Alttaki Butona Tıkladıktan Sonra Açılan Sayfadan
Üyelik Talep Formunu Doldurun!    
 
ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
 
 
 
      
 
E-Posta: destek@turktanitim.net
 
 
 
Sitemizde yer verilen video, yazı, fotoğraf ve yapılan yorumlardan sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Eğer; sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkı ihlali yaptığını düşünüyor iseniz, sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletisim linkinden bizlere ulasabilirsiniz.
 
Evlilik Merkezi - Türkiye'nin Evliliğe Açılan Kapısı
 
© 2016 - 2020  Her Hakkı Saklıdır.
 
 
 
 Facebook'da Paylaş
 WhatsApp'ta Paylaş
 İletişim Formu