http://evlilikmerkezi.net/rus-kadinlar-ne-tarz-erkeklerden-hoslaniyor

Rus Kadinlar Ne Tarz Erkeklerden Hoşlaniyor?

Erkeklerin kadinlar kadar ayna önünde vakit geçirmesi Rus kadinlari için pek tercih edilen bir şey değil. Vücut losyonu kullanip, manikür sa...

evlilik, aşk, meşk, sevgi, kadın, erkek, ilişki, mutluluk, çocuk, aile, yazı, kız, oğlan, beraberlik, anne, baba, famly, love

 
 
 
 
 
 
 
Evlilik ve Aşk Üzerine Neler Söylenebilir ? - Rus Kadinlar Ne Tarz Erkeklerden Hoşlaniyor?
 
 
      Erkeklerin kadinlar kadar ayna önünde vakit geçirmesi Rus kadinlari için pek tercih edilen bir şey değil. Vücut losyonu kullanip, manikür salonlarinda vakit geçirmekten çekinmeyen erkekler onlar için şüphe uyandirici. Kisaca çok çirkin olmamasi ve biraz maço olmasi durumunda işler yolunda....
 
 Rus Kadinlar Ne Tarz Erkeklerden Hoşlaniyor?
 
 

Güzellikleri tüm dünyada nam salan Rus kadınlarının ne tarz erkeklerden hoşlandığı merak konusu. Bu konuyla ilgili soru işaretlerini gidermek isteyen RBTH, psikolog ve terapistlerle konuştu. Uzmanlar, Rus kadınlarının erkeklerde neleri sevip, neleri sevmediğini anlattı.

Erkeklerin kadınlar kadar ayna önünde vakit geçirmesi Rus kadınları için pek tercih edilen bir şey değil. Vücut losyonu kullanıp, manikür salonlarında vakit geçirmekten çekinmeyen erkekler onlar için şüphe uyandırıcı. Kısaca çok çirkin olmaması ve biraz maço olması durumunda işler yolunda.

Pskikolog Yelena Kalen ""Görünüş daha az önemli. Fitness sektöründe teşvik edilenin aksine, vücut geliştiriciler kadınların tercih ettiği tipler değil"" ifadelerini kullandı.

Terapist Vladislav Çubarov'a göre de 1990'lı ve 2000'li yıllarda feminist görüşlerin yükselişte olduğu Rusya'da, günümüz kadınları, erkeklerin saygısızlığı ve cinsiyetçi şakalarından şikâyet etse de eşitlikten yana değiller. Yalnızca geleneksel yaklaşımları sürdürürken kendileri için biraz daha fazlasını istiyorlar.

Söz gelimi bir erkeğin bir kadının paltosunu giymesine yardım etmesi ve kapıyı önden açması gibi davranışlar…

Rus kadınlarının genellikle kendilerini bir hayranlık unsuru olarak gördüğünü belirten Çubarov, kadınların erkeklerden koşulsuz şartsız onlara hayran olmasını istediğini de söyledi.

Psikolog Kalen, Rus kadınları için bir erkeğin cüzdanının doluluğunun değil, gelecekteki hedeflerinin önemli olduğunu söyledi.

Kalen ""Bir erkeğin maddi durumu, güncel dönem için değil, gelecek için önemli. Daha da önemli olansa para kazanma isteği olması ve kazandığı parayı akıllıca harcayabilmesi"" dedi.

Rus kadınlarının hoşlanmadığı bir erkek tipi de çok konuşanlar. Bu tarz erkekler ilk birkaç görüşmede çekici gelebilir ancak bu bir süre sonra kadının ""Ne zaman faydalı bir iş yapacak? Sürekli konuşurken bir şeyler yapmak için enerjiyi nasıl bulacak?"" gibi soruları düşünmeye başlamasına yol açıyor.

Onlara göre sohbet etmek için kız arkadaşlar, iş arkadaşları ve Facebook; erkeklerse daha önemli şeyler için var.

 
Bu konu toplam 1365 kez görüntülenmiştir.
 
Ekleme Tarihi: 11.05.2020 14:12:16   Ekleyen : Evlilik Merkezi
 


 
 
 
    Ücretsiz Üye Olmak İçin,
Alttaki Butona Tıkladıktan Sonra Açılan Sayfadan
Üyelik Talep Formunu Doldurun!    
 
ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
 
 
 
      
 
E-Posta: destek@turktanitim.net
 
 
 
Sitemizde yer verilen video, yazı, fotoğraf ve yapılan yorumlardan sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Eğer; sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkı ihlali yaptığını düşünüyor iseniz, sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletisim linkinden bizlere ulasabilirsiniz.
 
Evlilik Merkezi - Türkiye'nin Evliliğe Açılan Kapısı
 
© 2016 - 2021  Her Hakkı Saklıdır.
 
 
 
 Facebook'da Paylaş
 WhatsApp'ta Paylaş